HIT CENOWY!! Saona All Inclusive Extra

HIT CENOWY!!! jest obecnie najlepszą ofertą na Saonę z dostępnych na rynku w kategorii cena/jakość.

WYCIECZKA ODBYWA SIĘ  W PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI

 • najdłuższy, prawie 4-godzinny pobyt na jednej plaży przy tak bogatym programie (można spotkać oferty, które są tylko 1,5 godziny na wyspie)
 • najpiękniejsza plaża w całym Parku Narodowym Del Este
 • najlepsze miejsce na obiad i plażowanie - na wprost słynnej wygiętej palmy "wchodzącej" do Morza Karaibskiego
 • napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole podczas całego rejsu 
 • obiad w formie bufetu z napojami bezalkoholowymi i alkoholami (specjalnie wydzielona strefa VIP dla grupy)
 • specjalnie udekorowane stoły dla naszych Gości (białe obrusy, szklane kieliszki, metalowe sztućce, talerze - nie w formie plastikowych tacek)
 • polski przewodnik

Po śniadaniu wyjazd z hotelu do portu w Bayahibe, skąd szybkim katamaranem (wersja motomaran bez żagla) w pierwszą stronę odbędziemy rejs po Morzu Karaibskim (czas łącznego płynięcia to tylko - ok. 40 minut). Pierwszym naszym postojem będzie Piscina Natural, czyli naturalny basen nazywany największą „wanną Karaibów” z przepiękną turkusową wodą i białym piaskiem. W tym miejscu będą Państwo mogli zobaczyć w wodzie czerwone i pomarańczowe rozgwiazdy, z którymi można sobie zrobić zdjęcia. Postój na kąpiel, do tego "cuba libre" lub "santo libre" z towarzyszącą lokalną muzyką, sprawia że to miejsce pamięta się jeszcze długo po powrocie z Dominikany. Kolejnym naszym przystankiem będzie plaża Abanico, która uważana jest za najpiękniejszą na wyspie Saona, a zarazem jedną z najpiękniejszych na świecie - wszystkie zdjęcia z naszego opisu wycieczki wykonane są na tej plaży lub podczas naszych wycieczek na Saonę. To właśnie tutaj było kręconych wiele spotów reklamowych promujących walory turystyczne Dominikany. Na każdej wycieczce nasi Goście robią sobie obowiązkowe zdjęcia na powyginanych palmach, co zaowocowało organizacją konkursu na naszym profilu Facebook na najciekawszą fotografię uwieczniającą pobyt na naszej plaży. Uważamy, iż właśnie wyjątkowość plaży jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze tej wycieczki. W tej jednej z najefektowniejszych scenerii świata, spędzą Państwo niezapomniane chwile. Podczas pobytu na plaży serwowany będzie również pyszny lunch w formie bufetu przy specjalnie udekorowanych stołach dla naszych Gości, w wydzielonej strefie VIP.

W godzinach popołudniowych wyruszymy w drogę powrotną katamaranem (wersja z żaglem, siatkami i miejscem do tańczenia) do Bayahibe. Podczas rejsu zabawa i tańce z grupą animatorów, którzy nauczą Państwa kroków bachaty i merengue, czyli dwóch dominikańskich stylów muzycznych. Pozostałe osoby mogą opalać się na siatkach, by czuć jeszcze bardziej morską przygodę na Morzu Karaibskim. Rejs trwa ok. 1 godz. 45 min.

Dzięki temu, że w jedną stronę płyną Państwo szybkim i wygodnym motomaranem, a wracają katamaranem (wyposażony w mocne silniki oraz żagiel), to spędzą Państwo maksymalnie możliwie długi czas na wyspie przy tak bogatym programie. 

 

Informacje praktyczne:

 • Przy wyborze oferty wycieczki na wyspę Saona pamiętajcie, że każda oferta się różni. Saona ma wiele plaż, a niektóre z nich mogą wyglądać jak Wasza plaża hotelowa. Dlatego rekomendujemy, aby zawsze analizować program. Nasze programy wycieczek są autorskie, a miejsca które dla Was wybieramy wyjątkowe (również w przypadku innych autorskich wycieczek). Nie interesuje nas przeciętność.
 • rejsy odbywają się dwoma typami katamaranu. Wersja motomaranem (bez żagla i miejsca do tańczenia, który zaopatrzony jest w mocne silniki, dzięki czemu oszczędzamy dużo czasu, aby być jak najdłużej na Saonie ) w pierwsza stronę. Natomiast w trasę powrotną rejs dużym katamaranem z żaglem, siatkami do leżenia, miejscami do siedzenia, miejscem do tańczenia. Ten katamaran wspomagany jest również silnikami.
 • ważne - obie wersje katamaranów bezpieczne dla rodzin z dziećmi i osób starszych
 • powrót do hotelu ok. 18:00-18:30
 • Cena za dziecko pomiędzy 2 a 11 rż - 55 USD. Dzieci do lat 2 - bezpłatnie.
 • prosimy o zabranie vouchera (dowodu wpłaty - wersja w telefonie akceptowalna), strojów kąpielowych i ręczników
 • możliwość dokupienia podczas wycieczki, prywatnej, profesjonalnej sesji fotograficznej
 • w niektórych przypadkach możliwość dla chętnych zamiany motomaranu na speed boat (nie ma gwarancji, gdyż motomaran jest priorytetem) - informacje można uzyskać od przewodnika podczas wycieczki w drodze do portu
 • Możliwość zamówienia langusty do obiadu za dodatkową opłatą. O szczegóły prosimy pytać przewodnika podczas wycieczki.
 • Klienci z hotelu Bahia Principe La Romana i Bahia Bouganville - dopłata transportowa w wysokości 40 usd/os.
 • na wycieczkę odbieramy Państwa z hotelu i odwozimy do hotelu po wycieczce

Niezapomniany wyjazd na wyspę , która określana jest mianem najpiękniejszej na Karaibach.

Punta Cana

Bayahibe/La Romana

Cena

$110.00

First minute

$89.99
$35.00 przedpłaty
Rezerwuj

Rezerwując online płacisz tylko $35.00 przedpłaty !! Pozostała kwota zostaje pobrana po przylocie