Polskie wycieczki fakultatywne po Dominikanie

Sesje foto

Zapraszamy na sesje fotograficzne w niepowtarzalnej karaibskiej scenerii dzikich plaż i tropikalnej roślinności. Niezapomniana pamiątka z pobytu w Dominikanie. Polecamy sesje w strojach ślubnych i plażowych. Sesje rodzinne i dla dzieci w scenerii palm, na tle fal oceanu, pośród nabrzeżnych skał czy starej łodzi rybackiej. Wykonujemy również sesje indywidualne na zlecenie Klienta. Całością organizacji zajmuje się marka Rico Amor, która należy do Rico Travel. Współpracujemy w Dominikanie z Polskim fotografem, który otrzymywał międzynarodowe wyróżnienia, dlatego też wszyscy klienci są zachwyceni jakością otrzymanych zdjęć. 

  • FOTO SAONA

Ok. 60 zdjęć poddanym drobnej obróbce graficznej. Sesja wykonywana przez dominikańskich fotografów (jedyna sesja fotograficzna, która nie jest wykonywana przez polskiego fotografa) podczas wycieczki : Saona All Inclusive Extra i Saona. Zdjęcia wykonywane od momentu wypłynięcia z portu w Bayahibe. Rezerwując online min. 14 dni przed datą sesji i wpłacając 25 USD przedpłaty, cena TYLKO 99,99 USD! Cena standardowa 144, 99 USD.

  • FOTO SAONA VIP

Jaka jest najlepsza pamiątka z Saony? Profesjonalna sesja zdjęciowa, dzięki której wspomnienia na zawsze pozostaną wyjątkowe. Jako jedyni oferujemy Państwu prywatną sesję zdjęciową podczas wyjazdu na Saonę realizowaną przez polskojęzycznego fotografa. Zdjęcia poddawane są profesjonalnej obróbce, aby zagwarantować Państwu piękną pamiątkę z rajskiej wyspy. Niezapomniane wspomnienia z rajskiej Saony zawsze pod ręką? Dzięki Rico Travel możecie Państwo mieć wakacyjny klimat zawsze przy sobie. Profesjonalna sesja zdjęciowa zrealizowana przez polskiego fotografa zapewni Państwu przepiękne zdjęcia dokumentujące magiczne chwile spędzone na wyspie. Sesja dostępna podczaswszystkich wersji wycieczek na Saonę. Rezerwując online min. 14 dni przed datą sesji i wpłacając przedpłatę w wysokości 50 USD, cena TYLKO 449,99 USD !!! cena standardowa 494,99 USD. Liczba zdjęć: ok. 100 - 120 sztuk. P.S. Zdjęcia nie są wykonywane w miasteczku Altos de Chavon.

  • FOTO GOLD MACAO

Jako jedyni oferujemy Państwu sesje zdjęciowe wykonywane przez utytułowanych polskich fotografów. Angelika i Piotr są fotografami z blisko 20-letnim doświadczeniem. Przez wiele lat fotografowali dla renomowanych agencji modelek i agencji reklamowych, są autorami zdjęć do reklam, książek i prasy. Piotr wielokrotnie zdobywał nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych. Jako jedyny w historii Polak zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcie w kategorii Fashion w konkursie Sony World Photography Awards. Dzięki naszej firmie macie Państwo możliwość skorzystania z ich usług, a co za tym idzie gwarancję najwyższej jakości wykonanych fotografii. Sesja zdjęciowa na magicznej plaży Macao Beach, na której spotykają się lokalni surferzy by w tym przepięknym miejscu korzystać z jednej z najpiękniejszych plaż w tej części wyspy. Zdjęcia wykonane dla Państwa w tej niepowtarzalnej atmosferze piasku i lazurowej wody będą na wiele lat najpiękniejszą pamiątką z Dominikany. Otrzymają Państwo ok. 100 profesjonalnych zdjęć. Czas sesji 1,5 godz. Rezerwując online min. 14 dni przed datą sesji i wpłacając 75 USD przedpłaty, cena TYLKO 449,99 USD. Cena standardowa 499,99 USD. Dopłata za transport z hoteli w miejscowości Bayahibe (Viva Wydham Palace, Viva Wydham Beach, Be Live Canoa, Catalonia Gran Dominicus, Dreams La Romana, Iberostar Hacienda Dominicus) - 40 USD/para. Dopłata za transport z hoteli w miejscowości Uvero Alto (Sirenis, Breathless, Chic, Zoetry, Le Sivory, Nickelodeon) - 30 USD/para. Hotele zlokalizowane w miejscowościach: Punta Cana, Bavaro, Cabeza de Toro, Bavaro - bez dopłaty.

  • FOTO GOLD CABEZA DE TORO

Jako jedyni oferujemy Państwu sesje zdjęciowe wykonywane przez utytułowanych polskich fotografów. Angelika i Piotr są fotografami z blisko 20-letnim doświadczeniem. Przez wiele lat fotografowali dla renomowanych agencji modelek i agencji reklamowych, są autorami zdjęć do reklam, książek i prasy. Piotr wielokrotnie zdobywał nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych. Jako jedyny w historii Polak zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcie w kategorii Fashion w konkursie Sony World Photography Awards. Dzięki naszej firmie macie Państwo możliwość skorzystania z ich usług, a co za tym idzie gwarancję najwyższej jakości wykonanych fotografii. Sesja zdjęciowa na Cabeza de Toro – plaży, uważanej przez wiele par ślubnych za najpiękniejsze miejsce do zawarcia związku małżeńskiego. Zdjęcia wykonywane są na prywatnej plaży wśród pięknych palm. Gdzie beztrosko można pobujać się w hamaku, huśtawce i poczuć piękno karaibskiego klimatu. Intymność i urok tego miejsca gwarantują Państwu zachowanie cudownych wspomnień na lata. Otrzymają Państwo ok. 100 profesjonalnych zdjęć. Czas sesji 1,5 godz. Rezerwując online min. 14 dni przed datą sesji i wpłacając 75 USD przedpłaty, cena TYLKO 449,99 USD. Cena standardowa 499,99 USD. Dopłata za transport z hoteli w miejscowości Bayahibe (Viva Wydham Palace, Viva Wydham Beach, Be Live Canoa, Catalonia Gran Dominicus, Dreams La Romana, Iberostar Hacienda Dominicus) - 40 USD/para. Dopłata za transport z hoteli w miejscowości Uvero Alto (Sirenis, Breathless, Chic, Zoetry, Le Sivory, Nickelodeon) - 30 USD/para. Hotele zlokalizowane w miejscowościach: Punta Cana, Bavaro, Cabeza de Toro, Bavaro - bez dopłaty.