Polskie wycieczki fakultatywne po Dominikanie

Poznaj nas

Marka Rico Travel jest największym lokalnym touroperatorem, który specjalizuje się w organizacji wycieczek fakultatywnych na terenie Republiki Dominikany dla polskich turystów, pokazując im najpiękniejsze zakątki tego kraju, co przełożyło się na setki pozytywnych recenzji na naszym profilu na facebooku www.facebook.com/ricotravelcom . Pomimo tak dużych operacji, Turyści chwalą sobie, że daleko nam do tradycyjnych korporacji, a przyjacielskie podejście do Klienta czuje się już od pierwszego kontaktu z nami.

Pragniemy zwrócić uwagę, iż czasem można spotkać się z łudząco podobnymi ofertami lub stronami internetowymi, sprawiającymi wrażenie kopii, jednak jedyna oficjalna strona naszej firmy to www.rico-travel.com .

Za pośrednictwem Rico Travel mogą Państwo również zorganizować wymarzony ślub na rajskiej plaży lub zamówić prywatną sesję fotograficzną w niepowtarzalnej scenerii.

"Pasja podróży, poznania i uwielbienie do tego kraju sprawiły, że postanowiłem dzielić się z Państwem wspaniałym przeżyciem, które towarzyszy każdemu odwiedzającemu Dominikanę. Chcę Wam pokazać to, co widzę na co dzień : piękne plaże Saony, tropikalną roślinność, zabytki Santo Domingo, przyrodę półwyspu Samana, wszechogarniający luz, uśmiech, serdeczność i wiecznie roztańczonych mieszkańców w rytmach bachaty i merengue. Przewodnicy, którzy będą Wam towarzyszyć, są to osoby z ogromnym doświadczeniem, bardzo dobrze przygotowane merytorycznie oraz tworzące atmosferę wycieczki jak z dobrymi znajomymi. Zawsze podkreślam, iż wybierąc Rico Travel, mają Państwo pewność, że nie jadą na zwykłą wycieczkę fakultatywną. Zatem serdecznie zapraszam każdego z Was, abyście poznali ten piękny kraj w najlepszym wydaniu - z pasją!" 

Michał 
Gerente General de Rico Travel